Kontaktua

Kontaktua

Etxepare Euskal Institutua
Tabakalera, Andre Zigarrogileen Plaza 1,
20012 Donostia

+34 943 023 400
etxepare@etxepare.eus

Jendaurreko arreta
Astelehenetik Ostiralera
8:30-14:00

14:00etatik aurrerako erregistroak ZUZENEAN bulegoan.

Kontaktua

Euskara. Kultura. Mundura.

Lan taldea

Zuzendari nagusia

Irene Larraza

Euskal Kultura Sustatu eta Hedatzeko zuzendaria

Imanol Otaegi

Euskara Sustatu eta Hedatzeko zuzendaria

Garbiñe Iztueta

Idazkari teknikoa

Elena Arrieta
e-arrietaurdangarin@etxepare.eus
Tel +34 943 023 404

Zuzendaritza-idazkaria

Itziar Bueno
i-bueno@etxepare.eus
+34 943 023 400

Ekonomia eta Aurrekontuak Kudeatzeko teknikaria

Deborah Solla
d-solla@etxepare.eus
Tel +34 943 023 410

Administraria

Lourdes Perosanz
l-perosanzlasuen@etxepare.eus
Tel +34 943 023 411

Kultur teknikariak

Alberto Irazu
a-irazu@etxepare.eus
Tel +34 943 023 402

Alexander Aginagalde
a-aginagaldelopez@etxepare.eus
Tel +34 943 023 406

Euskara teknikariak

Lorea Hernandez
irakurletzak@etxepare.eus
Tel +34 943 023 407

Eneko Agirre
irakurletzak@etxepare.eus
Tel +34 943 023 407

Kizkitza Galartza
k-galartza@etxepare.eus
Tel +34 943 023 409

Euskara Munduan-en koordinatzailea

Kinku Zinkunegi
jf-zinkunegi@etxepare.eus
Tel +34 943 023 415 

Marka eta Komunikazio arduraduna

Mikel Lasa
komunikazioa@etxepare.eus
Tel +34 943 023 400 / +34 688 670 217

Komunikazioa

Amalia Ibargutxi
komunikazioa@etxepare.eus
Tel +34 943 023 400

Harremanetan jarri

Gune hau reCAPTACHAk babestuta dago eta Googleko Pribatutasun Politika zein Zerbitzuaren Baldintzak aplikatzen dira.